آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
یک شنبه 23 مهر 1402
کد خبر: 5887
تعداد بازدید: 309

ظرفیت‌های گردشگری شهرستان لالی امکان‌‌سنجی می‌شوند

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لالی از برنامه‌ریزی برای اجرای طرح مطالعات و امکان‌سنجی توسعه گردشگری مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، اردشیر کوهزاد اظهار کرد: طرح مطالعات و امکان‌سنجی توسعه گردشگری از طرح‌های مهمی است که هم‌اکنون بخشی از این مطالعات در سطح این شهرستان درحال انجام است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی لالی گفت: طرح مطالعات و امکان‌سنجی توسعه گردشگری کشاورزی و همچنین توسعه گردشگری حوضه آبگیر سد در اولویت اداره میراث‌فرهنگی این شهرستان قرار دارند.

او درباره محتوای طرح مطالعاتی و امکان‌سنجی توسعه گردشگری نیز توضیح داد: طراحی و برنامه‌ر‌یزی‌های اساسی در این بخش باعث می‌شود که با یک محتوای هدف‌مند متوجه شویم که در هر منطقه این شهرستان چه نوع گردشگری را باید ترویج دهیم.

کُهزاد با بیان این‌که طرح مطالعات امکان‌سنجی براساس نیاز مناطق مختلف این شهرستان تدوین خواهد شد، عنوان کرد: براساس این طرح،‌ ظرفیت‌های موجود در منطقه‌های مختلف شهرستان لالی بررسی می‌شوند تا آگاه شویم کجا و چه نوع طرحی برای توسعه گردشگری باید اجرا شود


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب