آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 16 آذر 1402
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 16 آذر 1402
چهار شنبه 17 آبان 1402
کد خبر: 5917
تعداد بازدید: 556

زهره پرویزی جایگزین قریب در اداره میراث‌فرهنگی اهواز شد

در حکمی از سوی محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی اهواز منصوب شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، محمدحسین ارسطوزاده امروز 17 آبان‌ماه 1402، زهره پرویزی‌برجوئی‌راکی را به سمت سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اهواز منصوب کرد.

در بخشی از حکم مدیرکل میراث‌فرهنگی خوزستان خطاب به پرویزی آمده است: «نظر به تجارب، تعهد و توانمندی‌های شما، به عنوان سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند و با بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های موجود شهرستان، موفق و مؤید باشید. توفیق روزافزون شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ کشور عزیزمان ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

پیش از پرویزی، تبار قریب به مدت سه سال و نیم ریاست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز را برعهده داشت.

زهره پرویزی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد مدیریت امور فرهنگی است. در سوابق او تدریس در گروه هنر و معماری دانشگاه پیام‌نور و نیز دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران واحد اهواز، مسئول مرکز آموزش، پژوهش، تولید سفال و سرامیک شهرستان اهواز، کارشناس صنایع‌دستی اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز به مدت بیش از هشت سال و مسئول امور بانوان فرمانداری اهواز در حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دیده می‌شود.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب