آخرین به روز رسانی: دوشنبه 14 اسفند 1402
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 14 اسفند 1402
شنبه 21 بهمن 1402
کد خبر: 6064
تعداد بازدید: 9

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر انجام شد

آشنایی بیش از ۵۰۰ دانشجو فرهنگی از سراسر کشور با جاذبه‌های گردشگری دزفول

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دزفول گفت: به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت یادوخاطره دانشجو معلم، شهیده فائزه رحیمی، با همکاری این اداره با دانشگاه فرهنگیان، بیش از ۵۰۰ دانشجو از سراسر کشور از جاذبه‌های گردشگری شهرستان دیدن کردند.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، حمیدرضا خادم 19 بهمن‌ماه 1402 گفت: در راستای گسترش و ترویج فرهنگ گردشگری و معرفی جاذبه‌های شهرستان، گشت بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی دزفول در دو روز برای دانشجویان آقا و خانم دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور برگزار شد.

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دزفول با اشاره به این‌که گشت یادشده با همکاری اداره میراث‌فرهنگی و دانشگاه فرهنگیان برگزار شد گفت: در این گشت دوروزه بیش از ۵۰۰ دانشجوی فرهنگی آقا و خانم از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرستان دزفول بازدید کردند.

او در ادامه افزود: طی این گشت، از پل باستانی، موزه مردم‌شناسی کرناسیون، قمش چوقابفون و خانه تاریخی تیزنو بازدید شد و دانشجویان با جذابیت‌های تاریخی و گردشگری شهرستان دزفول آشنا شدند.

خادم یادآور شد: در سال‌های اخیر برای دانش‌آموزان و دانشجویان رشته‌های مختلف، به برگزاری گشت‌های متنوع و مشابهی اقدام کردیم و آن‌ها با جاذبه‌های متنوع گردشگری و تاریخی این شهرستان آشنا شدند.

او در پایان اظهار امیدواری کرد: با این اقدامات، بخشی از سهم این اداره برای توسعه و ترویج فرهنگ ایرانگردی و گردشگری و معرفی جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و مذهبی شهرستان دزفول ادا شود.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب