سه شنبه 6 خرداد 1399
سه شنبه 6 خرداد 1399
سه شنبه 23 مهر 1398
کد خبر: 3307
تعداد بازدید: 250

ابطال مجوز دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در اهواز

سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: براساس رأی نهایی کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان و به استناد ماده ۳۱ آیین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی کشور، مجوز فعالیت دو شرکت خدمات مسافرتی در اهواز لغو شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‎الملل اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان سرپرست معاونت گردشگری این اداره‎کل امروز سه‎شنبه 23 مهرماه 98 با اعلام این خبر افزود: براساس رأی این کمیسیون، مجوز فعالیت شرکت‎های خدمات مسافرتی و گردشگری "اکسین‎گشت" و "کهکشان‎سیر مرصاد" در شهرستان اهواز باطل شد.
 
غلام شجاعی ادامه داد: ابطال مجوز فعالیت دو شرکت مذکور، پیرو تعلیق‎نامه‎های ابلاغ‎شده از سوی اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به این دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مبنی بر اعلام نواقص و تخلفات آئین‎نامه‎ای و به دلیل عدم رفع نواقص در مهلت مقرر، انجام شده است.
 
او خاطرنشان کرد: به موجب این رأی، از این پس فعالیت این شرکت‎های خدمات مسافرتی در زمینه اخذ روادید، تنظیم و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی، ذخیره مکان و هرگونه خدمات ایرانگردی و جهانگردی غیرقانونی و تخلف محسوب می‎شود.
 
سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان افزود: همچنین بر اساس ابلاغ اداره کل میراث فرهنگی استان، این دو شرکت مکلف به استرداد اصل پروانه بهره‎برداری از این اداره‎کل و جمع‎آوری کلیه آثار و علایم فعالیت بند « ب » از محل شرکت خواهند بود.
 
گفتنی است طی هفته گذشته مجوز فعالیت بند "ب" شرکت‎های خدمات مسافرتی و گردشگری "جهان رهیاب" و "فریدگشت جنوب" در اهواز و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری "خورشیدسیر خوزستان" در اهواز  و "ایرانیان"در ایذه نیز باطل شده بود.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب