آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
چهار شنبه 09 فروردین 1402
کد خبر: 5419
تعداد بازدید: 460

راه‌اندازی غرفه نوروزی محصولات صنایع‌دستی و ایستگاه گردشگری در فرودگاه اهواز

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز از راه‌اندازی غرفه عرضه محصولات صنایع‌دستی و اطلاعات گردشگری در فرودگاه بین‌المللی شهیدقاسم سلیمانی خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، تبار قریب نهم فروردین‌ماه 1402 با اعلام این خبر گفت: همزمان با ایام نوروز به منظور رفاه حال گردشگران و ایجاد فرصت عرضه محصولات متنوع صنایع‌دستی، با همراهی و مشارکت برخی از تشکل‌های مردم‌نهاد، فعالان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن سفیران گردشگری خوزستان و شرکت خدمات مسافرتی توحیدپرواز پاسارگاد، غرفه صنایع‌دستی و گردشگری در فرودگاه بین‌المللی اهواز دایر شده است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز افزود: یکی دیگر از دلایل راه‌اندازی این غرفه جدای از موضوع عرضه محصولات صنایع‌دستی، ایجاد فرصت اقتصادی و رفاه حال گردشگران با دریافت اطلاعات دقیق در ایستگاه گردشگری است.

او اضافه کرد: از سوی دیگر، راه اندازی این غرفه، با هدف معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری اهواز و دسترسی سریع مسافران به نقشه‌ها، بروشورها و اطلاعات گردشگری مورد نیاز انجام شده است.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب