آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 7 اسفند 1399
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 7 اسفند 1399
شنبه 09 آبان 1394
کد خبر: 1420
تعداد بازدید: 3175

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان منصوب شد

در حکمی از سوی مسعود سلطانی فر؛

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان منصوب شددر حکمی از سوی مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خسرو نشان به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان" منصوب شد.
متن حکم به این شرح است؛
جناب آقای خسرو نشان
با سلام
نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان " مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان" منصوب می شوید.
توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی – تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان و تخصصی صاحبنظران ،اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکزی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.
توفیق شمار را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب