آخرین به روز رسانی: جمعه 6 خرداد 1401
آخرین به روز رسانی: جمعه 6 خرداد 1401
دوشنبه 19 بهمن 1394
کد خبر: 1505
تعداد بازدید: 4035

برپایی نمایشگاه سراسری صنایع دستی در خوزستان

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی خوزستان از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان خبر داد و گفت: تدارک لازم برای این نمایشگاه بزرگ در نظر گرفته شده است.
برپایی نمایشگاه سراسری صنایع دستی در خوزستانمعاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی خوزستان از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان خبر داد و گفت: تدارک لازم برای این نمایشگاه بزرگ در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، نسرین غزنوی اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی ایران در استان خوزستان و به مرکزیت شهر اهواز برگزار در تاریخ21 تا 25 بهمن ماه برگزار می شود.

وی با اشاره به محل برگزاری این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار می شود و بازدید همه روزه از ساعت16 تا 22 برای بازدید عموم آزاد است.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در 202 غرفه با حضور 250 صنعتگر صنایع دستی از سراسر کشور و خوزستان برگزار می شود و تلاش داریم تا شرایط برای بازدید عموم به نحو مناسبی فراهم شود.

غزنوی گفت: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه جشنواره اقوام ایرانی نیز برگزار می شود که همه ساله این جشنواره با استقبال گسترده شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه می شود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی خوزستان افزود: تلاش شده است تا در این نمایشگاه صنایع دستی مصنوعات شاخص شهرهای استان خوزستان نیز شرکت داشته باشند و ارائه مصنوعات باکیفیت و دارای اصالت و هویت خوزستانی بسیار مدنظر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با حضور کارشناسانی از سازمان میراث فرهنگی کنترل کیفیت می شود و مراسم افتتاحیه آن روز چهارشنبه عصر راس ساعت16 در محل برپایی نمایشگاه برگزار می شود.طراحی و پیاده سازی: راد وب