سه شنبه 6 خرداد 1399
سه شنبه 6 خرداد 1399
دوشنبه 22 مهر 1398
کد خبر: 3304
تعداد بازدید: 157

آمادگی صد درصدی تأسیسات گردشگری خوزستان در ایام اربعین

‍ سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: پیرو بازدیدهای به عمل آمده، همه تأسیسات گردشگری و اماکن اقامتی موجود در مسیر زائرین حسینی آمادگی صد درصدی برای پذیرش زوار و استقبال از آن‎ها را دارا هستند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‎الملل اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، غلام شجاعی امروز دوشنبه 22 مهرماه 98 ضمن تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی اظهار داشت: ما در معاونت گردشگری استان، پیرو جلسات متعددی که در محل استانداری و در محل پایانه‎های مرزی و همچنین در اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان برگزار کردیم، یک سری از اقدامات را در روزهای گذشته در راستای آمادگی برای استقبال از زوار حسینی انجام دادیم. 
 
او بیان کرد: یکی از اقداماتی که به صورت مستقیم در حیطه وظایف و مسئولیت‎های اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری  وصنایع دستی قرار می‎گیرد، بازدید و سرکشی از همه مجتمع‎ها و خدمات بین‎راهی و نیز نظارت ویژه بر  آماده‎سازی نمازخانه‎های بین راهی است که براساس بازدیدهایی که در این راستا انجام شده است، همه تأسیسات گردشگری در سرتاسر استان به ویژه تأسیسات موجود در مسیر زائران حسینی آمادگی صد درصدی برای پذیرش و استقبال از زوار را دارا هستند.
 
سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان ادامه داد: ما به عنوان عضو کمیته نظارت و بازرسی عملکرد دستگاه‎های مختلف امروز و روزهای آینده تا اربعین حسینی نیز به منظور نظارت بر حسن انجام کار و همچنین دراختیار گذاشتن وسایل نقلیه برای برخی مهمانان و زوار ویژه، روانه پایانه‎های مرزی شلمچه و جذابه خواهیم شد. 
 
او کیفیت خدمت‎رسانی به زائران حسینی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه تمام دستگاه‎های مسئول در زمینه خدمت‎رسانی به زائران به صورت تمام و کمال و با جان و دل درحال خدمات‎رسانی هستند.
 
شجاعی عنوان کرد: این‎ خدمات جزو وظایف ذاتی ما است که در این ایام با حساسیت بیشتری صورت می‎گیرد و خوشبختانه در نظارت‌های میدانی اخیر نیز کیفیت خدمات‎رسانی واحدهای تحت پوشش مطلوب‌تر شده است.
 
سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان یادآور شد: همچنین بخش‎ خصوصی وابسته به تأسیسات گردشگری نیز موکب باشکوهی را در مرز شلمچه برپا کرده است که این موکب درحال پذیرائی از زائران و خدمت‎رسانی به آنان است.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب