آخرین به روز رسانی: یک شنبه 3 بهمن 1400
آخرین به روز رسانی: یک شنبه 3 بهمن 1400
شنبه 09 فروردین 1399
کد خبر: 3590
تعداد بازدید: 623

مسدود سازی تمامی مسیر‌های مناطق گردشگری، تفریحی و سیاحتی اندیمشک

nonhighslide
️فرماندار اندیمشک گفت: مسدود سازی تمامی مسیر‌های مناطق گردشگری، تفریحی و سیاحتی این شهرستان در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، پیمان جهانگیری️ فرماندار اندیمشک گفت: با توجه به دستور العمل صادره و همچنین تصمیم ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا شهرستان تمامی مسیر‌های منتهی به مناطق تفریحی، گردشگری و زیارتی همچینن مسیر‌های سد کرخه و سد دز شهرستان اندیمشک در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین مسدود می شود.

او افزود: مسیر‌های ورودی سد کرخه بعد از تالار هزار و یک شب، مسیر‌های ورودی سد دز، مسیر به سمت قلعه قاسم یا پلاژ سد دز، مسیر قلعه نار، مسیر مقبره امام زاده احمد (ع)، پل منگره، قدمگاه امام رضا (ع) یا دوبندار، پارک قلعه مختار از جمله مسیر‌هایی است که در این روز‌ها مسدود بوده و به هیچ عنوان اجازه تردد به شهروندان داده نخواهد شد.

رئیس ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا اندیمشک بیان داشت: شهروندان در جهت حفظ سلامت خود، برای قطع زنجیره انتقال این بیماری از تردد غیرحضوری در سطح شهرستان خوداری نمایند.طراحی و پیاده سازی: راد وب