آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
سه شنبه 22 تیر 1400
کد خبر: 4301
تعداد بازدید: 92

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:

تکمیل موزه دفاع مقدس در خوزستان مهمترین اولویت ما است

nonhighslide
سرهنگ «مرادحاجتی» گفت: در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تکمیل موزه دفاع مقدس اولین ماموریت ما خواهد بود و امیدوارم در این زمینه بتوانیم گزارش خوبی به مردم استان ارائه کنیم.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان امروز 23 تیرماه 1400 با حضور امیر «نبی سهرابی» جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و امیر «محمدرضا تقی پور» رئیس بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالن اجتماعات امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد.
 
سرهنگ پاسدار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در این مراسم ضمن تبریک سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: برای تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در اهواز و خوزستان همه تلاش خود را به کارمی گیریم تا خدمتی به خانواده شهدا و بزرگوارانی که در دفاع مقدس نقش داشتند ارائه کنیم.
 
وی افزود: در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تکمیل موزه دفاع مقدس اولین ماموریت ما خواهد بود و ان شاءالله در این زمینه بتوانیم گزارش خوبی به مردم استان ارائه کنیم.
 
سرهنگ حاجتی با قدردانی از مردم گفت: خوزستان پایتخت دفاع مقدس و محل عروج شهدا است و باید با نگاه زیباتری دیده شود.
 
سردار «عباس یوسفی» مدیرکل پیشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان نیز بیان داشت: ارزش‌های دفاع مقدس و مسائل آن عمیق و گسترده است و باید سال‌های زیاد برای گویاسازی آن‌ها تلاش کنیم.
 
وی با بیان اینکه باید از توان مجموعه‌های فرهنگی در حوزه دفاع مقدس استفاده شود، متذکر شد: بعد از پایان دوران دفاع مقدس در همه سطوح مدیریتی تلاش شد این حوزه احیا و برجسته و دوران حماسی آن برای نسل‌های جوان معرفی شود.
 
انتهای پیام/
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب