آخرین به روز رسانی: سه شنبه 16 آذر 1400
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 16 آذر 1400
دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر: 4320
تعداد بازدید: 130

انتصاب سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آبادان

nonhighslide
سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان آبادان در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، روز گذشته 11 مردادماه 1400 طی مراسمی از تلاش‌های جمال عامری‌نسب رئیس سابق اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان آبادان قدردانی و سیدشمس‌الدین نوربخش‌غفاری به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب شد.
 
نوربخش‌غفاری متولد 1355، دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مهندسی معماری و همچنین کارشناسی طراحی هنرهای سنتی است. او در طول دوران خدمت خود در جایگاه‌های مختلفی از جمله کارشناس صنایع‌دستی اداره میراث‌فرهنگی آبادان و نیز مدرس دانشگاه در رشته‌های هنر و گرافیک، معماری و گردشگری فعالیت کرده است.
 
او همچنین بین سال‌های 1387 تا 1394 ریاست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آبادان را عهده‌دار بود و اینک برای بار دوم به این سمت نائل گردیده است.
 
برنامه آئین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان آبادان با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به‌صورت داخلی باحضور نعمت پیرنیا مدیر حراست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به نمایندگی از مدیرکل استان و همچنین با حضور کارکنان اداره میراث‌فرهنگی آبادان در این اداره برگزار شد.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب