آخرین به روز رسانی: یک شنبه 3 بهمن 1400
آخرین به روز رسانی: یک شنبه 3 بهمن 1400
پنج شنبه 06 اسفند 1394
کد خبر: 1525
تعداد بازدید: 1565

استاد فروتن: نقش مهم نمایشگاه های بین المللی در معرفی صنایع دستی خوزستان

دارنده مهر اصالت جهانی یونسکو در نمایشگاه بین المللی بلگراد بر نقش مهم برگزاری این نمایشگاه ها در معرفی صنایع دستی خوزستان تاکید کرد.
نقش مهم نمایشگاه های بین المللی
در معرفی صنایع دستی خوزستان
دارنده مهراصالت جهانی یونسکو در نمایشگاه بین المللی بلگراد بر نقش مهم برگزاری این نمایشگاه ها در معرفی صنایع دستی خوزستان تاکید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، عبدالرحیم فروتن اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه های بین المللی در معرفی داشته های خوزستان در بخش صنایع دستی وهنرهای سنتی تاثیر بسیار زیادی دارد.

وی از استقبال گسترده مردم بلگراد بسیار تقدیر کرد و گفت: این نمایشگاه در روزهای برگزاری در کشور صربستان و شهر بلگراد مورد توجه خاص مردم قرار گرفت و با بسیاری از خراطی کاران بلگرادی آشنا شدم ودراین زمینه هم گفت وگوهایی نیز انجام دادیم.

وی با اشاره به استقبال مردم بلگراد در خرید محصولات صنایع دستی خوزستان افزود: استقبال بسیار خوب بود و این نمایشگاه ها می تواند در معرفی صنایع دستی خوزستان تاثیر بسزایی داشته باشد.

فروتن به معرفی جاذبه های تاریخی و صنایع دستی خوزستان در این نمایشگاه اشاره کرد و عنوان کرد: این نمایشگاه به دلیل استقبال مردم و حضور فعال میراث فرهنگی خوزستان مانند دکتر نشان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان و هیأت همراه بر بازدید کنندگان تاثیر بسزایی داشت.

نمایشگاه بلگراد از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان در کشور صربستان و شهر بلگراد با هدف معرفی جاذبه های تاریخی و داشته های فرهنگی به منظور پذیرایی از گردشگران خارجی برگزار شده است.طراحی و پیاده سازی: راد وب