آخرین به روز رسانی: جمعه 6 خرداد 1401
آخرین به روز رسانی: جمعه 6 خرداد 1401
چهار شنبه 14 شهریور 1397
کد خبر: 2669
تعداد بازدید: 1326

عرضه صنایع دستی بومی خوزستان در نمایشگاه منطقه ای ایلام

صنایع دستی سنتی و بومی خوزستان در نمایشگاهی تحت عنوان « صنایع دستی و توانمندی های بانوان سرپرست خانوار ایلام» عرضه می‌شود.

عرضه صنایع دستی بومی خوزستان در نمایشگاه منطقه‎ای ایلام

 

صنایع دستی سنتی و بومی خوزستان در نمایشگاهی تحت عنوان "صنایع دستی و توانمندی‌های بانوان سرپرست خانوار ایلام" عرضه می‎شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، این نمایشگاه با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب بانوان به فعالیتهای اجتماعی و ورود آنان به چرخه تولید است که با حضور استانهای خوزستان، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان و ایلام از امروز (14 شهریورماه 97) به مدت چهار شب برگزار میشود.

 

در این نمایشگاه، شرکت تعاونی صنایع دستی "میراث ماندگار اهواز" به نمایندگی از استان خوزستان و با حضور فاطمه بروایه و هنا خرسان دو تن از صنعتگران بومی استان به عرضه انواع صنایع دستی سنتی و بومی از جمله البسه محلی قوم عرب، حصیر و سایر محصولات اقوام جنوب خوزستان خواهد پرداخت.

 

نمایشگاه صنایع دستی و توانمندیهای بانوان سرپرست خانوار از 14 شهریور تا 17 شهریورماه 97 در ایلام، "پارک چغاسبز" برگزار میشود و از ساعت 17 تا 23 هر روز همراه با برنامههای شاد فرهنگی به منظور ایجاد نشاط اجتماعی آماده بازدید علاقه‎مندان خواهد بود.طراحی و پیاده سازی: راد وب