شنبه 10 خرداد 1399
شنبه 10 خرداد 1399
سه شنبه 10 اردیبهشت 1398
کد خبر: 3038
تعداد بازدید: 250

حضور خوزستان در دوره توانمندسازی تشکل‎های مردم‎نهاد غرب کشور

تشکل‌های مردم نهاد استان خوزستان در سومین دوره طرح توانمندسازی تشکل‌های مردم نهاد غرب کشور در لرستان حضور یافتند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‎الملل اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، پیمان نبهانی سرپرست معاونت سرمایه‎گذاری و برنامه‎ریزی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان در این‎باره اظهار داشت: این دوره آموزشی با حضور بهاروند معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، پورسرتیپ معاون امور تشکل‎ها و مشارکت‎های اجتماعی استانداری لرستان و نمایندگان تشکل‎های مردم نهاد از استان‎های خوزستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، ایلام و مرکزی برگزار شد.
 
او با بیان این‎که این دوره آموزشی در دو روز و با سرفصل آموزشی نقش جوامع محلی در حفاظت از آثار تاریخی و توسعه گردشگری برگزار شد ادامه داد: هدف از برگزاری این کارگاه تبادل افکار و اطلاعات تشکل‎های مردم‎نهاد فعال در حوزه گردشگری بود.
 
سرپرست معاونت سرمایه‎گذاری و برنامه‎ریزی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان افزود: در این کارگاه، کارشناس سرمایه‎گذاری اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان به همراه مدیر انجمن دوستداران میراث فرهنگی "اُپاتان" و مدیر انجمن فرهنگی و گردشگری "زیگورات شوش" به عنوان نمایندگان استان حضور داشتند و به تبادل اطلاعات میان خود و نمایندگان سایر استان‎ها پرداختند.
 
وی در ادامه به نقش مهم تشکل‎های مردم‎نهاد در پیشبرد و نهادینه‎سازی صنعت گردشگری اشاره کرد و گفت: گردشگری در ایران از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است و برای توسعه این صنعت باید از ظرفیت‎های تشکل‎ها استفاده کرد.
 
نبهانی در پایان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا به زودی و به احتمال فرآوان پس از ماه مبارک رمضان دوره‎ای مشابه را به میزبانی خوزستان و شهر اهواز با حضور نمایندگان تشکل‎های مردم‎نهاد استان‎های غرب کشور برگزار کنیم.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب