آخرین به روز رسانی: دوشنبه 29 شهریور 1400
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 29 شهریور 1400
یک شنبه 02 خرداد 1400
کد خبر: 4234
تعداد بازدید: 95

پیام دکتر مونسان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی

nonhighslide
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت سال‌روز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، در پیام دکتر علی‌اصغر مونسان به این مناسبت آمده است:
 
«کم من فئه قلیلة غلبت فئه کثیره باذن الله - چه بسیار گروه کوچکی که به فرمان خدا، بر گروه‌های عظیمی پیروز شدند. (انفال - آیه ۱۰)
 
سوم خرداد سالروز فتح تاریخی و به یادماندنی خرمشهر در تقویم ملی کشورمان به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نام‌گذاری شده است تا باشکوه‌ترین حماسه مردمی در دوران مقدس را روایت کند. روزی که با درایت و فرماندهی امام راحل، خاکریزهای دشمن یکی پس از دیگری به تصرف رزمندگان اسلام درآمد و پیروزی عظیم ملت ایران بر دشمنِ تا دندان مسلح رقم خورد.
 
آزادسازی خرمشهر و کیلومترها از خاک میهن اسلامی در عملیات ظفرمندانه بیت‌المقدس، به جهانیان اثبات کرد که مجهزترین قدرت نظامی نیز توان مقابله در برابر سلاح ایمان، ایثار و مقاومت را ندارد.
 
سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به ملت شریف ایران به ویژه خانواده معظم شهداء و ایثارگران تبریک می‌گویم و تحقق روزافزون آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را در سایه راهبری هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری آرزومندم.»
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب