آخرین به روز رسانی: شنبه 22 مرداد 1401
آخرین به روز رسانی: شنبه 22 مرداد 1401
یک شنبه 15 اسفند 1400
کد خبر: 4636
تعداد بازدید: 84

پیام تبریک مدیرکل میراث‌فرهنگی خوزستان بمناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و جانباز

nonhighslide
 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان در پیامی فرا رسیدن ماه شعبان‌المعظم و اعیاد ولادت حضرت امام‌حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) را به مردم استان و خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی تبریک گفت.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، در پیام سیدحکمت‌اله موسوی آمده است:

«سوم شعبان، روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه‌ای درخشان و پرافتخار در عرصه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزش‌ها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می‌کند.

روز جانباز تجلی‌گر راستین ایثارگری‌ها، مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی‌های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده‌اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان‌های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست کردند.

این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند، که سال‌ها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام‍‌‌آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

اینجانب ضمن پاسداشت همه سلحشوری‌ها و فداکاری‌های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی‌ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت‌های فرخنده این ماه را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مردم شریف و متدین استان و خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی را از خداوند منان خواهانم.»


طراحی و پیاده سازی: راد وب