آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
شنبه 16 اردیبهشت 1402
کد خبر: 5529
تعداد بازدید: 173

تعلیق فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در اهواز

سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان گفت: فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان اهواز به حالت تعلیق درآمد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، جمال عامری‌نسب 16 اردیبهشت‌ماه 1402 اظهار کرد: کمیته فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خوزستان، مجوز فعاليت بند (ب) شرکت‌ خدمات مسافرتی و گردشگری «اکسین‌گشت اهواز» به مدیرعاملی وحید خادمی واقع در اهواز را به دليل عدم رفع نواقص آیین‌نامه‌ای، به‌رغم مکاتبات صورت‌گرفته، به مدت سه‌ماه تعليق کرد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان تصریح کرد: ضروری است شرکت یادشده در مدت زمان تعلیق درخصوص رفع نواقص تمدید پروانه بهره‌برداری شامل ارائه مدارک قانونی مربوط به تغییر مدیرعامل، تغییر محل فعالیت، تغییر سهامداران و اعضا هیأت‌مدیره و ... و نیز ثبت آن از راه اداره ثبت شرکت‌ها مطابق با آیین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی کشور اقدام کند.

او افزود: به استناد ماده‌ ۱۹ آیین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی، بدیهی است شرکت در زمان تعلیق پروانه مجاز به قبول تعهدهای جدید نبوده و صرفاً  متعهد به انجام تعهدات قبلی خود است که در غیر این صورت این اداره‌کل به منظور انجام وظایف قانونی خود نسبت به ابطال مجوز فعالیت بند (ب) آن شرکت اقدام خواهد کرد.

عامری‌نسب عنوان کرد: کسانی که شکایت یا نارضایتی‌ای نسبت به دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان خوزستان دارند با شماره ۵-۳۵۵۳۰۳۸۱- ۰۶۱ تماس بگیرند یا به صورت حضوری و مکتوب برای رسیدگی، به معاونت گردشگری اداره‌‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی اعلام کنند.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب