آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 16 آذر 1402
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 16 آذر 1402
چهار شنبه 08 شهریور 1402
کد خبر: 5805
تعداد بازدید: 171

نمایش دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت

اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، شاخص‌ترین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه‌های سه‌گانه این اداره‌کل را در نمایشگاه هفته دولت استان به نمایش گذارده است.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، نمایشگاه هفته دولت استان، شامگاه سه‌شنبه هفتم شهریورماه 1402 باحضور محمد راضی‌جلالی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان، امیر طرفیانی مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری و جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت.

این نمایشگاه توسط اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان و با مشارکت تعدادی از دستگاه‌های اجرائی، سازمان‌ها و شرکت‌های استان با هدف اطلاع‌رسانی خدمات و دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در خوزستان برگزار شده است.

اداره‌‍‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان نیز طی این نمایشگاه، دستاوردهای خود در حوزه‌های تخصصی را در فضایی به مساحت 90 متر مربع به نمایش گذاشته است.

معرفی تولیدات و رشته‌های صنایع‌دستی شاخص ثبت‌شده در فهرست آثار ملی و بین‌المللی یونسکو از جمله کپو، سفال و چرم، معرفی مراکز و تأسیسات اقامتی تأسیس‌شده طی دولت سیزدهم، معرفی طرح‌های عمرانی معاونت میراث‌فرهنگی، نمایش فهرست آثار ثبتی استان طی دو سال گذشته، معرفی طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری و گردشگری خوراک از مواردی هستند که در این نمایشگاه اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان ارائه کرده است.

همچنین پیشخوان "گردشگری نابینایان استان خوزستان" و نیز پیشخوان "انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان" نیز در غرفه اداره‌کل میراث‌فرهنگی به ارائه و انعکاس بخشی از فعالیت‌های خود در حوزه گردشگری پرداخته‌اند.

محمد راضی‌جلالی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، محبوبه ایزدی‌پناه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و اصغر رشنودی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از جمله مقامات و مسئولینی بودند که در روز نخست برپایی نمایشگاه هفته دولت، در غرفه میراث‌فرهنگی خوزستان حضور یافتند و از آن بازدید کردند.

غرفه اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خوزستان در نمایشگاه یادشده تا نهم شهریورماه هر شب از ساعت 18 تا 22 پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است؛ ضمن این‌که محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، جمال عامری‌نسب سرپرست معاونت گردشگری، غلام‌رضا سلمان‌پور سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی، شکرالله قاسمی معاون صنایع‌دستی خوزستان، تبار قریب سرپرست اداره برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های میراث‌فرهنگی خوزستان و سیدمحمد عبودزاده مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان نیز طی این‌ روزها در محل غرفه حضور دارند و آماده پاسخگویی به شهروندان در حوزه‌های تخصصی هستند.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب